Zaproszenie na Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Zaproszenie na Dni Otwarte Funduszy Europejskich

W dniach 10 – 11 maja 2024 odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, do których jako Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum tradycyjnie się przyłączamy.  Z tej okazji 10 maja otwieramy drzwi dla zainteresowanych naszą działalnością i zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przy Ligockiej 103. 
 
Dni Funduszy Europejskich to czas, kiedy małe i duże przedsiębiorstwa, a także instytucje z całej Polski prezentują swoje funduszowe projekty. W tym roku będziemy obchodzić 20-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Program wydarzeń przygotowanych przez Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum został przygotowany z myślą o przedsiębiorcach, młodzieży uczącej się i społeczności lokalnej.
 
Zapoznaj się z harmonogramem i zapisz na wydarzenia.
 
10 maja 2024, Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum, ul. Ligocka 103, Katowice
 
10:00 – 11:00 Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców na temat dostępnych funduszy i programów finansowania w obszarach: zielonych technologii, projektów B+R, projektów inwestycyjnych albo innowacji cyfrowych i technologicznych. Wykład poprowadzi Patryk Swoboda, prezes Planergii sp. z o.o., skupiającej doświadczonych konsultantów i analityków z doświadczeniem w pozyskiwaniu finansowania ze środków UE oraz opracowywaniu dokumentów strategicznych.
Rejestracja => https://forms.gle/JrQbJBs7QM3LPjX46. 
 
11:00 – 15:00 Zapytaj o OZE: w godzinach od 11:00 do 15:00 uruchomione zostaną eksperckie konsultacje, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł zadać konkretne pytania dotyczące technologii energooszczędnych i pozyskiwania funduszy unijnych do wybranego specjalisty.
 
12:00 – 13:30 Warsztaty programowania dla dzieci wczesnoszkolnych – TYLKO DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (20 osób).
 
Zajęcia robotyki dla dzieci w wieku 7 – 12 lat prowadzone z wykorzystaniem autorskiej metody Spice Gears Academy Śląskie. Podczas spotkania grupa wykona z klocków LEGO autorski projekt robota, który pomaga zadbać o naszą Planetę. Rejestracja telefoniczna: 609 643 017.
 
12:00 i 14:00 👉Poznaj OZE na żywo, czyli ekologiczny spacer po Parku. Uczestnicy poznają działanie technologii energooszczędnych, laboratoriów Parku oraz „sztucznego słońca” jednego z kilkunastu na całym świecie. Rejestracja => https://forms.gle/JrQbJBs7QM3LPjX46 .
 
Serdecznie zapraszamy!