Zaproszenie do nawiązania współpracy z firmą niemiecką

Szanowni Państwo,
 
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa realizuje w listopadzie br. kolejny projekt, w ramach którego poszukuje partnerów kooperacyjnych dla firm niemieckich, działających w branży efektywności energetycznej budynków (krótkie profile firm w załączeniu). Wszystkie firmy są zainteresowane poszerzeniem zasięgu swojej działalności o rynek polski i w związku z tym poszukują partnerów handlowych, dystrybutorów, firm budowlanych i instalacyjnych, architektów i projektantów, zainteresowanych ich rozwiązaniami.
 
Są to firmy:
 
Dämmstatt W.E.R.F.  GmbH (www.daemmstatt.de) producent wdmuchiwanych materiałów izolacyjnych z surowców odnawialnych i celulozy
Enetronx GmbH (www.enetronx.com)  dostawca internetowych rozwiązań w chmurze dla branży mieszkaniowej i energetycznej, która pozwala na automatyczny odczyt danych z liczników wody, prądu, ciepła, gazu itp.
Insta Elektro GmbH (www.insta.de)  producent innowacyjnych i energooszczędnych lamp LED oraz urządzeń dla oświetlenia LED
PROCERAM GmbH & Co. KG (www.cerebran.com) oferuje wysoko wydajne produkty i rozwiązania systemowe w obszarze izolacji cieplnej, funkcjonalnych powłok budynków i ochrony przeciwpożarowej
Teddington Luftschleieranlagen GmbH (www.teddington.de) pionier technologii kurtyn powietrznych dla domów handlowych, banków, urzędów, lotnisk, dworców, obiektów sportowych itp.
WST Tragwerke GmbH (www.wood-steel.eu) producent kompozytów i hybrydowych konstrukcji nośnych głównie z drewna i metalu dla przemysłu budowlanego.
 
Wszystkie firmy uczestniczą w programie wspierania eksportu Niemieckiego Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Energii i będą w Polsce w terminie 23-25.11.2016 i w tym czasie chętnie spotkałyby się z zainteresowanymi współpracą firmami, celem zaprezentowania swojej oferty.
 
Rozmowy mają charakter indywidualny. Firmy niemieckie chcą odwiedzić Państwa w Waszej siedzibie. W razie potrzeby Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa zapewni wsparcie doświadczonego tłumacza.
 
Z tej okazji będzie organizowana również konferencja dnia 22.11.2016 r. w Warszawie, na którą serdecznie zapraszamy! Więcej informacji wraz z formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie internetowej.