Przy Ligockiej 103 rusza nowa restauracja. IGOO zaprasza w swoje progi.

Przy Ligockiej 103 rusza nowa restauracja. IGOO zaprasza w swoje progi.

Od 9 sierpnia 2022 r. na terenie kompleksu Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum przy Ligockiej 103 działa nowa restauracja. Nosi wdzięczną nazwę IGOO, za którą kryją się imiona założycielek – czterech sióstr, które przyjechały do Polski z Ukrainy i tu planują poprowadzić swój gastronomiczny biznes.

Na pomysł otwarcia restauracji wpadła Oksana. Z branżą gastronomiczną związana jest od lat, to ona będzie szefową kuchni IGOO. W pracach nad otwarciem własnego lokalu mocno wspierały ją pozostałe siostry – Inna, Olga oraz Galina, która na co dzień wspiera Oksanę w przygotowaniach posiłków. 

IGOO będzie serwować głównie kuchnię domową łączącą w sobie tradycyjne polskie oraz ukraińskie smaki. Wszystko przygotowywane na świeżo, z lokalnych produktów. Codziennie przygotowane będzie nowe i różnorodne menu, w którym znajdą się także dania wegetariańskie. W menu nie zabraknie uwielbianych specjałów: różnorodnych pierogów, nadziewanych warzyw czy ukraińskich pampuszków.

 W miesiącu otwarcia lokal będzie działać w godzinach: 8:00 – 16:00 i oferować menu śniadaniowe (do godziny 11:00) oraz obiadowe (od godz. 12:00). Średnie ceny posiłków będą wahać się w granicach 25 – 40 zł. 

Ponadto, w ofercie usług świadczonych przez Restaurację IGOO znajdzie się organizacja przyjęć okolicznościowych, cateringów, a w niedługim czasie również możliwość dowozu zamówień złożonych za pośrednictwem portalu pyszne.pl.

Serdecznie POLECAMY!

Dane kontaktowe:
RESTAURACJA IGOO
ul. Ligocka 103, budynek 1A
tel: 736 133 110
e-mail: galina.va64@gmail.com
www.igoo.com.pl