Incuvo w drodze na NewConnect

Incuvo w drodze na NewConnect

Incuvo, wieloletni lokator naszego Parku, to ekspert branży gier komputerowych. Spółka istnieje od 2012 roku i od tego czasu osiąga niemałe sukcesy w swojej dziedzinie. Teraz obiera nowy kurs biznesowy i chce zadebiutować na giełdzie.

Flagowy projekt Incuvo „Createrria”, czyli platforma zaprojektowana do tworzenia gier, znalazł ogromne zainteresowanie odbiorców, miliony użytkowników i deszcz nagród w międzynarodowych konkursach branżowych.

Firma nieustannie podąża z duchem czasu. Obecnie skupia się na rozwoju projektów z wykorzystaniem technologii rzeczywistości wirtualnej, specjalizuje się w portowaniu i produkcji gier na urządzenia VR. Z tym rynkiem wiąże swoje plany na przyszłość. „VR to bardzo perspektywiczny rynek. Konkurencja na nim jest jeszcze stosunkowo niska, a zapotrzebowanie na gry w wirtualnej rzeczywistości coraz większe.”, mówi Andrzej Wychowaniec prezes Incuvo. Jeszcze w tym roku firma planuje debiut na parkiecie rynku NewConnect.

W połowie czerwca 2020 rusza emisja akcji w formie crowdinvestingu. „Chcemy pozyskać od inwestorów łącznie 2,8 mln zł. Znaczącą część tych środków, bo aż 2 mln zł, przeznaczymy na produkcję gry autorstwa Creepy Jar – 'Green Hell’ – w wersji na urządzenia VR, mówi Andrzej Wychowaniec.

Emisja odbędzie się w dwóch transzach. Pierwsza kierowana jest do kluczowych inwestorów. W kolejnej, planowanej w ostatnim tygodniu czerwca, może wziąć udział każdy.

O planach Incuvo można przeczytać więcej w poniższych artykułach. My trzymamy kciuki za udany debiut!

Artykuł w Pulsie Biznesu, wyd. 09.06.2020

https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/incuvo-planuje-debiut-na-newconnect-w-drugiej-polowie-roku,akcje,267116

https://strefainwestorow.pl/artykuly/wywiady/20200609/gry-vr-incuvo-andrzej-wychowaniec

https://www.money.pl/gielda/incuvo-chce-pozyskac-2-8-mln-zl-z-emisji-akcji-i-wejsc-na-newconnect-w-br-6519907877255297a.html

https://inwestycje.pl/gielda/incuvo-chce-pozyskac-28-mln-zl-z-emisji-akcji-i-wejsc-na-newconnect/

https://wyborcza.biz/biznes/1,100969,26019566,incuvo-chce-pozyskac-2-8-mln-zl-z-emisji-akcji-i-wejsc-na-newconnect.html?disableRedirects=true

https://comparic.pl/incuvo-zapowiada-emisje-akcji-i-plany-debiutu-na-newconnect/

 

Edit: 23.06.2020 

Kampania crowdinvestingowa zakończona sukcesem. Gratulujemy!

Grupa INC pozyskała łącznie 2,8 mln dla Incuvo