Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zaproszenie na debatę ekspertów XVI Forum Nowej Gospodarki

26 listopada 2021 @ 10:00 - 11:00

Serdecznie zapraszamy do oglądania debaty ekspertów pt. „Zielona energetyka. Przemiany i innowacje w energetyce”, która odbędzie się ONLINE w dniu 26 listopada 2021 r. o godz. 10:00. Spotkanie będzie podsumowaniem cyklu warsztatów przeprowadzonych w ramach obrad XVI Forum Nowej Gospodarki, a także próbą opracowania rekomendacji pomocnych do realizacji w Polsce idei zielonej energetyki.

W debacie wezmą udział:

dr hab. Edyta Sierka – Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
dr inż. Marcin Fice – Politechnika Śląska w Gliwicach, Katedra Elektrotechniki i Informatyki
dr Adam Polko – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Katedra Gospodarki Przestrzennej i Środowiskowej
dr Rafał Cekiera – Uniwersytet Śląski w Katowicach, Instytut Socjologii

Spotkanie poprowadzi pan Janusz Starościk, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych. Transmisja dyskusji będzie dostępna na stronach FB: Śląska OpinaPark Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum oraz Forum Nowej Gospodarki.

XVI Forum Nowej Gospodarki organizuje Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum w ramach projektu pt. „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim II” (SO RIS w PPO II) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej I Nowoczesna gospodarka, Działanie 1.4. Wsparcie ekosystemu innowacji, Poddziałanie 1.4.1. Zarządzanie i wdrażanie regionalnego ekosystemu innowacji.

Szczegóły

Data:
26 listopada 2021
Godzina:
10:00 - 11:00

Miejsce wydarzenia

FB Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum
ONLINE + Google Map