Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VI Europejski Kongres MŚP w Parku (sesja)!

10 października 2016 @ 14:00 - 16:00

Free

Zapraszamy na VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 10-12 października 2016 roku. Jedna z sesji wyjazdowych tradycyjnie odbędzie się w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum!

VI EKMSP to wydarzenie organizowane przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Poprzedni Kongres był miejscem wielu debat i dyskusji. Wzięli w nich udział przedstawiciele sektora MŚP i dużych firm, świata nauki, instytucji otoczenia biznesu, samorządów terytorialnych oraz władz rządowych. Poprzednie pięć edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw pokazało, że jest to jedno z najważniejszych w Europie wydarzeń gospodarczych, dedykowanych małym i średnim przedsiębiorstwom.

Podczas VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw na terenie Parku Euro-Centrum zostanie zorganizowana sesja nt. energetyki prosumenckiej, związana z założeniami Projektu „Rewitalizacja prosumenckich mikroinstalacji energoelektrycznych (REWIPROMIEN)”. Będzie ona dotyczyła m.in. wyzwań dla Śląska, związanych z miksem energetycznym i OZE, odmienności energetyki prosumenckiej od energetyki wielkoskalowej oraz szans rozwoju MŚP na Śląsku, związanych z energetyką prosumencką.

Sesja odbędzie się pierwszego dnia 10 października 2016 r. w poniedziałek ok. 14:00 tuż po inauguracji. Uczestnikom kongresu zostanie zapewniony transport.

 Szczegółowy program jna: http://ekmsp.eu/pl/strona-glowna/

Szczegóły

Data:
10 października 2016
Godzina:
14:00 - 16:00
Koszt:
Free
Witryna internetowa:
http://ekmsp.eu/pl/strona-glowna/

Organizator

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach / PNT EC

Miejsce wydarzenia

Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny
Ligocka 103, obok Restauracji Belcanto
Katowice,
+ Google Map