Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ruszyła rejestracja na Meet IT Webinaria i Wydarzenia

24 maja 2018 @ 11:00 - 21 czerwca 2018 @ 23:00

Tym razem hasłem przewodnim Meet IT jest: Chmura z wartością dodaną, czyli IT bez pudła. Podczas cyklu 4 webinariów i 3 wydarzeń w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie, firma członkowska e-Izby, 3S Data Center po raz pierwszy zaprezentuje rozwiązanie Cloud2B – chmura dla biznesu. Webinaria i wydarzenia organizowane są wraz z Partnerami branżowymi – pierwszym z nich została firma Veeam.

Pierwsze webinarium pt. Jak dzięki Cloud2B zbudować najlepszą chmurę dla Twojego biznesu, odbędzie się 24 maja [czwartek] od g. 11.00 do 12.00.
Kolejne webinaria odbędą się 29 maja, 7 czerwca i 12 czerwca w tych samych godzinach i będą poświęcone zagadnieniom zabezpieczania danych i zapewnienia zgodności z wymogami RODO/GDPR oraz utrzymaniu ciągłości działania organizacji w przypadku nagłego zapotrzebowania na dodatkowe zasoby i/lub ewentualnego ataku na infrastrukturę IT. Pokazane będzie również praktyczne wykorzystanie pakietu Office 365 do bezpiecznej pracy grupowej i wykorzystanie Skype for Business. Dodatkowym tematem będzie integracja telefonii i systemów IT w rozwiązaniu TeleCloud.

Kontynuacją cyklu webinariów będą spotkania bezpośrednie z ekspertami, które odbędą się 14 czerwca [czwartek] w Krakowie, 19 czerwca [wtorek] we Wrocławiu i 21 czerwca [czwartek] w Warszawie. Podczas każdego z wydarzeń zaprezentowane zostanie live-demo wybranych usług chmurowych [Cloud2B] oraz przedstawione doświadczenia i praktyczne wnioski z wykorzystania usług IT w modelu abonamentowym.

Rejestracji na cykl webinariów i wydarzenia można dokonać na www.meetit.org.pl

Szczegóły

Początek:
24 maja 2018 @ 11:00
Koniec:
21 czerwca 2018 @ 23:00