Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

QuaintUp! Gala dla przyszłych przedsiębiorców

21 kwietnia 2017 @ 17:00 - 20:00

Jesteś licealistą, który chce poszerzyć swoje horyzonty, zyskać doświadczenie i zapewnić swojemu przyszłemu biznesowi sukces? QuaintUp to projekt społeczny w ramach platformy Zwolnieni z Teorii, który pozwoli Ci się rozwinąć i poszerzyć wiedzę. Jego tematyka to biznes, startupy oraz kształtowanie w sobie cech lidera. 21 kwietnia 2017 spotykamy się w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum.

W ramach projektu przez cały kwiecień organizowane są wykłady podzielone na trzy bloki: Business, Leadership i Inspiration. Każdy z nich jest prowadzony przez profesjonalnych mówców i biznesmenów. Uczestnicy spotkań dowiadują się m.in. o skutecznym networkingu, wystąpieniach publicznych czy realnych kosztach zakładania firmy.

Po wykładach licealiści mogą wziąć udział w warsztatach prowadzonych w mniejszych grupach. Każdą z grup opiekuje się przydzielony mentor. Zadaniem uczestników jest stworzenie projektu własnego startup’a wykorzystując wiedzę zdobytą na wykładach.

Częścią wieńczącą projekt będzie Gala Liderów, która odbędzie się 21 kwietnia 2017 r. o godz. 17:00 w budynku nr 8. Podczas uroczystości goście zobaczą występy i prace plastyczne młodych artystów, a także projekty uczestników naszych warsztatów. Spośród wszystkich prac zostanie wyłoniona najlepsza z nich. Wszystkie fundusze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na Dom Aniołów Stróżów w Katowicach.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa, a wyróżniającym twórcom projektów zostaną wręczone cenne nagrody.

Wydarzenia w ramach programy QuaintUp odbywają się w Katowicach w dniach: 06.04, 12.04, 20.04.

Na Galę Liderów zapraszamy 21.04.2017 o godz. 17:00, budynek nr 8, Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na Facebooku organizatorów www.facebook.com/quaintup!

Be a leader. Be QuaintUp.

Szczegóły

Data:
21 kwietnia 2017
Godzina:
17:00 - 20:00

Organizator

Zwolnieni z Teorii
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny
Ligocka 103, obok Restauracji Belcanto
Katowice,
+ Google Map