Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piknik Nauki i Kultury

9 czerwca 2017 @ 17:00 - 21:00

UNIVERSE NA PIKNIKU NAUKI I KULTURY!

Piąta edycja Pikniku Nauki i Kultury już niebawem.

Przyjdź i zobacz inspirujące pokazy i doświadczenia naukowe, a wśród nich: tajniki politechniki – mikroorganizmy z powietrza, których nie widać gołym okiem, owady dla odważnych, mikro modele urządzeń OZE, wynalazki Edisona i Tesli bez tajemnic, doświadczenia o świetle i kolorach, roboty LEGO, mobilne laboratorium Policji. Zrób globus z piłki plażowej albo świecę z wosku i nasion.

Posłuchaj wspaniałej muzyki i występów znakomitych artystów, m.in. koncertu muzyki filmowej, piosenek retro, akademii musicalu i muzyki rozrywkowej, mażoretek oraz gwiazdy wieczoru – Universe.

Zmierz się ze sportowcami AWF Katowice w dyscyplinach olimpijskich: boks, szermierka, badminton. Wypróbuj jazdy na symulatorze motocyklowym i samochodowym, załóż alkogogle i uruchom wyobraźnię podczas prób zderzeniowych i dachowania na symulatorach.

Wygraj aparat fotograficzny w konkursie wiedzy o ruchu drogowym (dla młodzieży poniżej 18 roku życia) i zrób sobie zdjęcie ze Sznupkiem.

Sprawdź zdrowie na bezpłatnych konsultacjach lekarskich ze specjalistami Fundacji Elektrokardiologii Ochojec.

Na te i wiele innych atrakcji, m.in. wóz strażacki, gry i zabawy dla najmłodszych, dmuchańce, malowanie twarzy, konkursy LOTTO, grill zapraszamy młodszych i starszych gości Pikniku.

Wstęp wolny!

Szczegóły

Data:
9 czerwca 2017
Godzina:
17:00 - 21:00

Organizator

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny
Ligocka 103, obok Restauracji Belcanto
Katowice,
+ Google Map