Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenia dla instalatorów fotowoltaiki, trwa rekrutacja na wrzesień. Zapraszamy!

28 września 2018 @ 08:00 - 29 września 2018 @ 23:00

Dla kogo:

Szkolenia związane z Odnawialnymi Źródłami Energii zostały pomyślane dla projektantów i producentów wykorzystujących OZE, przedsiębiorców zajmujących się projektowaniem obiektów w zakresie instalacyjnym i zorientowanych na wydajność energetyczną budynków i ochronę klimatu. Szkolenie skierowane jest głównie do przyszłych instalatorów instalacji solarnych, audytorów energetycznych i doradców energetycznych. 

Program:

Program szkolenia obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne dotyczące różnych technologii, kolektorów słonecznych i systemów fotowoltaicznych. Uczestnicy zdobywają wiedzę ma temat montażu, projektowania instalacji solarnych, serwisowania, symulowania zjawisk na instalacjach modelowych jak również typów i zastosowania paneli fotowoltaicznych, montażu instalacji. Szkolenie kończy się egzaminem.

Akredytacja UDT:

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum jest akredytowanym ośrodkiem, w którym prowadzone są szkolenia dla instalatorów urządzeń OZE. Dzięki akredytacji instalatorzy po ukończeniu szkolenia mogą przystąpić do egzaminu kwalifikacyjnego w Urzędzie Dozoru Technicznego i nabyć status Certyfikowanego Instalatora OZE!

 

Instalator Systemów Fotowoltaicznych:

Najbliższe szkolenie:

28 – 29 września 2018

Cena: 980 zł netto 

Dołącz do tych, którzy znają potrzeby współczesnego świata i już dziś
tworzą standardy, które podniosą jakość życia w przyszłości!

Więcej informacji znajdziecie tutaj

Szczegóły

Początek:
28 września 2018 @ 08:00
Koniec:
29 września 2018 @ 23:00

Miejsce wydarzenia

Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny
Ligocka 103, obok Restauracji Belcanto
Katowice,
+ Google Map