Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MocArt-owicze w Euro-Centrum

28 sierpnia 2017 @ 10:00 - 17:00

22 sierpnia 2017 rusza IV edycja Festiwalu Osób Niepełnosprawnych “MocArt”. Dziesięciodniowe wydarzenie, którego celem jest zintegrowanie osób niepełnosprawnych uzdolnionych muzycznie, obejmuje warsztaty wokalne, zajęcia z autoprezentacji, komunikacji i psychologii. Ich uroczystym zwieńczeniem będzie Gala Finałowa w dniu 31 sierpnia, połączona z konkursem piosenki i wyłonieniem laureatów wydarzenia. Uczestnicy Festiwalu odwiedzą też Euro-Centrum.

Festiwal Osób Niepełnosprawnych “MocArt” to niezwykłe wydarzenie pełne muzyki i śpiewu, w którym wezmą udział uzdonione osoby z wielu regionów naszego kraju, z wiodącą reprezentacją osób ze Śląska.

Poniedziałek 28 sierpnia “MocArt-owicze” spędzą w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum. Podczas odbywających się tu warsztatów będą przyglądali się działalności Parku, poznają rytm dnia współdziałających tutaj firm i poszukają inspiracji do dalszego rozwoju i realizacji swoich marzeń. Będą też gośćmi Restauracji Belcanto.

Celem Festiwalu jest pogłębianie integracji osób niepełnosprawnych uzdolnionych muzycznie, uwrażliwienie na sztukę oraz rozbudzenie chęci działania na niwie artystycznej. Uczestnicy są kwalifikowani w kategorii wiekowej od 18 lat. Pomysłodawcą i dyrektor artystyczną Festiwalu jest Katarzyna Puma Piasecka, zaś organizatorem Stowarzyszenie „Power Of  Soul” z siedzibą w Katowicach. Euro-Centrum S.A. wspiera realizację Festiwalu.

IV Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych „MocArt” 2017 odbędzie się w terminie od 22-31 sierpnia. Warsztaty wokalne poprowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

28 sierpnia:
Warsztaty Euro-Centrum, bud. nr 3, od godz. 10:00

31 sierpnia: 
Konkurs MocArt-owiczów godz. 16:00 Sala Teatralna Pałacu Młodzieży
w Katowicach
Gala Festiwalowa godz. 18:00 Sala Teatralna Pałacu Młodzieży
w Katowicach

Wystąpią:
Laureaci Festiwalu
Katarzyna Puma Piasecka
Soul Hunters Gospel Choir
Gwiazda Festiwalu
Zaproszeni Goście

Zapraszamy!!!

Szczegóły

Data:
28 sierpnia 2017
Godzina:
10:00 - 17:00

Organizator

Miejsce wydarzenia

Euro-Centrum
Ligocka 103
Katowice,
+ Google Map