Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Meet IT Katowice

26 października 2017 @ 09:00 - 16:00

Zapraszamy na Meet IT Katowice vol. 19: Jak ugryźć chmurę hybrydową, czyli zjeść ciastko i mieć ciastko …

Spotkaj się z inżynierami i praktykami z 3S Data Center, VMware, EPAM Systems, Chmurowisko.pl, Hewlett Packard Enterprise, AVIVA i … Toyota Katowice.

Przyjdź na Meet IT! Poczęstuj się ciastkiem i dowiedz się jak wykorzystać usługi chmurowe w rozwoju swojego biznesu? Co zrobić, żeby korzystanie z chmury było efektywne kosztowo i bezpieczne oraz dokąd zmierzają rozwiązania IT wykorzystujące chmury prywatne i publiczne?

Podczas wydarzenia, którego partnerem jest Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum, zobaczymy live demo wykorzystania oprogramowania Veeam do zabezpieczenia lokalnych zasobów IT – prowadzenie, inżynier z Działu Usług IT 3S Data Center. Piotr Jabłoński z VMware opowie o aktualnych i przyszłych zastosowaniach chmury hybrydowej, a Adam Smolnik z EPAM Systems (AWS Community Hero) zmierzy się z tematem: AWS jako środowisko zapasowe Twojej chmury hybrydowej.

Będzie też o tym jak nie płacić 50.000,00 zł Mirkowi Burnejko z Chmurowisko.pl za migrację do chmury … a zyskać 1000 zł na usługi w 3S Data Center. Z kolei przedstawiciel Hewlett Packard Enterprise opowie o tym co można znaleźć pomiędzy chmurą, a infrastrukturą fizyczną, czyli przedstawi premierową koncepcję „Data Center-as-a-Service”. Michał jaworski z AVIVA podzieli się swoimi doświadczeniami z wdrażania rozwiązań chmurowych.

Jak zwykle, dla uczestników będziemy mieli dobrą kawę, chmury ciastek i smaczny lunch, a w bloku Spoza IT opowiemy o hybrydach na 4 kółkach …

Ważne! Chcemy podtrzymać jakość naszych spotkań i zadbać o komfort uczestników, zatem żeby było profesjonalnie, merytorycznie i ciekawie … wprowadzamy odpłatność za udział w  Meet IT w kwocie brutto: 100 zł. Z opłaty zwolnieni są klienci aktywnie korzystający z usług Grupy 3S oraz partnerzy biznesowi i partnerzy Meet IT. Osoby, które są zainteresowane bezpłatnym uczestnictwem w Meet IT, a nie współpracowały dotychczas z 3S i/lub Meet IT prosimy o kontakt: meetit@3s.pl

Więcej informacji i rejestracja: www.meetit.org.pl/program

Szczegóły

Data:
26 października 2017
Godzina:
09:00 - 16:00

Miejsce wydarzenia

Kinoteatr RIALTO
Katowice ul. Św. Jana 24 + Google Map