Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Majówka Pełna Pozytywnej Energii

17 maja 2019 @ 17:00 - 22:00

17 maja 2019 od godziny 17:00 zapraszamy młodszych i starszych, dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy i relaksu w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum. Organizujemy majówkę pełną pozytywnej energii, dobrej muzyki i rozrywki. Wstęp wolny!!!

W ogrodzie Restauracji Belcanto przygotujemy strefę integracji i wypoczynku, w której będzie można usiąść, odpocząć i mile spędzić czas wsłuchując się w brzmienia koncertu: „Muzyka łączy pokolenia”. Złote przeboje wykonają dla nas: Kasia Puma Piasecka Band i artyści MDK Ligota. Będą też: wspólne śpiewanie przy dźwiękach gitary, zabawy z dj –em, grill, konkursy z nagrodami, a wieczorem (ok. godz. 20:00) potańcówka „Jak za dawnych, dobrych lat” w Restauracji Belcanto.  

Na najmłodszych (ale nie tylko!) czekać będzie strefa szaleństwa i sportu z dmuchańcami, animatorami i malowaniem twarzy.  Wstęp oraz korzystanie ze wszystkich atrakcji BEZPŁATNE.  Zapraszamy dzieci i dorosłych, wnuki i dziadków, rodziny, znajomych i przyjaciół.

Impreza plenerowa odbędzie się po porannych warsztatach dla dzieci i młodzieży szkolnej, poświęconych zagadnieniom ochrony klimatu, ochrony środowiska, efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

Do zobaczenia 17 maja 2019!!!

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum
Ogród przy Restauracji Belcanto
Ligocka 103
40-568 Katowice

 

Regulamin imprezy

Szczegóły

Data:
17 maja 2019
Godzina:
17:00 - 22:00

Miejsce wydarzenia

Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny
Ligocka 103, obok Restauracji Belcanto
Katowice,
+ Google Map