Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

II Dni Energii Miasta Katowice w PNT EC

23 września 2016 @ 09:00 - 24 września 2016 @ 19:00

Free

W tym roku Urząd Miasta Katowice organizuje po raz drugi „Dni Energii Miasta Katowice”, które odbędą się 23 i 24 września 2016 r. Gospodarzem, a zarazem współorganizatorem wydarzenia został Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum!

W piątek 23. września w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum (budynek nr 3)  odbędą się trzy panele dyskusyjne z udziałem ekspertów w zakresie energii i nie tylko. Od ok. 9:00 do 14:00 odbędą się m.in.:

  • Szkolenia dla MŚP z terenu miasta Katowice dotyczące określenia opłacalności działań związanych z poprawą efektywności energetycznej,
  • Seminarium dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego dotyczące edukacji i komunikacji ze społeczeństwem w zakresie poprawy efektywności energetycznej i obniżenia tzw. „niskiej emisji”. 

Natomiast w sobotę 24. września 2016 r. zaplanowano otwartą imprezę rodzinną dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką energii, która odbędzie się na Placu Kwiatowym/Rynku w Katowicach. W trakcie niej swoje naukowe stanowiska zaprezentują katowickie szkoły, uczelnie, czy instytucje i firmy związane z nowoczesną energetyką. Nie zabraknie także stoiska Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum z ekologicznymi konkursami zabawami dla najmłodszych. Chętni będą mogli też uczestniczyć w wycieczce wyjazdowej do Parku na Ligocką 103 i zwiedzić m.in. laboratoria i tzw. sztuczne słońce. Zapisy będą odbywały się na stosiku PNT EC. Impreza potrwa od południa do późnego wieczora.

Wydarzenie jest bezpłatne. Wymagana jest rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy.

Program

Szczegóły

Początek:
23 września 2016 @ 09:00
Koniec:
24 września 2016 @ 19:00
Koszt:
Free
Witryna internetowa:
http://www.katowice.energiaisrodowisko.pl/dni-energii-miasta-katowice/ii-dni-energii-miasta-katowice-1

Organizator

Urząd Miasta Katowice/Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum

Miejsce wydarzenia

Katowice Centrum Miasta / Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum
Katowice, Polska + Google Map