Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Forum dla czystego powietrza

17 marca 2017 @ 11:00 - 16:00

„Forum dla czystego powietrza” to preludium do wydarzeń XII Forum Nowej Gospodarki. To dynamiczna dyskusja o gospodarce niskoemisyjnej, o sposobach walki ze smogiem, a także mobilizacja  do włączenia się w te działania poprzez współpracę, wymianę praktyk oraz prezentację nowych idei. O swoich doświadczeniach z walki o czyste powietrze opowiedzą Kamil Durczok i dr Tomasz Bochenek.

Spotykamy się 17 marca 2017 r. w budynku nr 8 Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum. Konferencja odbędzie się w dwóch częściach. Najpierw przedstawiciele organizacji pozarządowych, zakładów energetycznych, stowarzyszeń branżowych i samorządu gospodarczego zbiorą się na warsztatach, gdzie będą wypracowywać założenia społeczne dla gminnych programów ograniczenia niskiej emisji.

W drugiej części goście specjalni: Kamil Durczok (Silesion), Jarosław Makowski (Bomiasto.pl), dr Tomasz Bochenek (kardiolog),  oraz Justyna Święty (lekkoatletka) podzielą się spostrzeżeniami w jaki sposób młodzież ponadgimnazjalna może włączyć się w walkę z niską emisją.

Na widowni zasiądzie młodzież z katowickich liceów ogólnokształcących.

Szczegóły

Data:
17 marca 2017
Godzina:
11:00 - 16:00